A fenti címke majdnem tökéletes. A Tinódi márkanév alatt futó Meggyes Girl sör a hagyományos címke dizájnt követi, mind formailag, mind tartalmilag. A sour cherry flavoured craft beer felirat ellen sem lehet kifogásunk – craft elnevezés nem védett és épp úgy nem jelent minőséget, mint a kézműves kifejezés, bár úgy sejtjük a címke grafikusa ezt szerette volna vele jelezni.
Tinódi ellen sincs semmi kifogásunk és a meggyes sört is kedveljük, ha a meggy együtt erjed a sörlével. Az ellen azonban, hogy meggyes girl sör több kifogásunk is van. Az egyik, hogy vagy legyen sour cherry girl beer, vagy legyen meggyes leányka sör – nehogy már csak a borosoknak legyen csajuk. Mert ez így, hogy girl sör – még ha a görl, meg a sör rímelnek is – nagyon gáz. Akár meggyes, akár nem!
A nagyobb problémám azonban az a prekoncepció, hogy az ilyen ízesített löttyöket, csak és kizárólag ifjú hölgyek fogyasszák. Mert egyébként mi másért kapta volna a girl nevet. Nem! Egyrészt egy jó ízesített sör nem selyemcukorka, amit édességként kell szopogatni, másrészt egyértelműen bebizonyosodott, hogy a görlök minél fiatalabbak, annál inkább szeretik a klasszikus komlós söröket.
Bizonyíték erre a cseh sörfogyasztás alakulása.
Az angol és magyar szöveg keverésének magasabb szintjére Csupor Marci lépett, aki vitathatatlanul nagyot alkotott:
Hogy melyik borzalmasabb szóvicc, a vitathatatlan, vagy a termosztát azt ki-ki maga döntse el. Viszont szerencsére a sörök egészen jól sikerültek és ez elnézővé tesz bennünket ezekkel a szófacsarássokkal szemben!