A Primátor sörgyárban évente közel százharmincezer hektoliter sört főznek. Irigylésre méltóan széles a kínálat is, a tízes Antonintól a huszonnégyes Double-ig.
A náchodi sörgyárban 1872-óta főznek sört. Eleinte csak a hagyományos 10-es és 12-es és alkalomszerűen idénysörökkel jelentek meg a piacon. Hogy a tulajdonosok nem szenvedtek önbizalomhiányban bizonyítja, hogy 1935-től a sörgyár termékeit Primátor néven forgalmazzák. Az ilyen -ator végződés pedig a német sörterminológiában a csúcstermékeket – például a Paulaner Salvator – jelzi.
Igaz Náchodban az 1992-es privatizációig csak a Csehországban megszokott söröket gyártották és speciál is legfeljebb 13-as készült. Szerencsére azonban az ismét magánkézbe került gyárban bátran túlléptek a csehekre oly jellemző, az extrémitást nélkülöző, kizárólag tradicionális főzeteken és igazi különlegességekkel is meglepték a Primátor sörök híveit.
Az első nagy dobás a 1996-ban piacra dobott 7,5% alkoholtartalmú 16° Balling fokú Exkluzív, mely a Csehországban akkoriban még igen ritka baksörök, egyik első képviselője magas alkoholtartalommal és határozott malátás karakterrel, intenzív komlózással.
Ezekkel a hagyományokkal mennek merészen szemben a náchodiak, amikor az Exkluzív után piacra dobták a 21-es Rytířský-t és a 24-es Double-t. Sőt! Nem átallottak – és így lett végül is kerek a történet – a lágersör-nagyhatalom Csehországban előbb búzasört, majd stoutot és english pale ale-t és india pale ale-t is főzni.
Primátor nem csak abban számít rendkívülinek a cseh sörgyárak között, hogy az állandó kínálata tizenötféle sörből áll, hanem azzal is, hogy rendszeresen hoz ki limitált példányokat. Ilyen a Primátor Tychne, ami két sörstílus az IPA és a láger kombinációja.
A Primátor Medove vagyis a mézzel ízesített sör a karácsonyi söre a gyárnak, ami egy könnyű lágerr amit mézzel ízesítenek. Húsvéti sörük a Primátor Evergreen azaz a zöld sör, melyet évente egyszer húsvét alkalmából főznek meg.